| Supersuper123 a întrebat:

Va place Loredana Groza?
De ce?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Nu,nu imi place.
Are voce dar atat.
E o penibila de 40 si ceva de ani care se imbraca ca ultima tarfa, fura melodii de la altii si nu mai stie cum sa isi vanda imaginea ca sa mai apara si ea la tv
E penibila, un fel de madonna romaneasca, dar baremi madonna a mai facut ceva in cariera.

| IoNyShimotukushichi a răspuns (pentru Apache):

Sunt de acord cu cea zis Apache

11 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

N-am admirat-o niciodată!

| Maomau a răspuns:

Da imi place!
Pentru ca se poate tine loc de Bau Bau!

| Alexandru98 a răspuns:

Da, pentru că este o cântăreață de mare elită

Răspuns utilizator avertizat
| HeresyoftheUnknownGod a răspuns:

Nu şi categoria "Muzică" e mai jos, între "Literatură" şi "Religie", întrebarea asta n-are ce căuta aici.

| 21Ratio a răspuns:

Are o voce bună, trebuie să recunosc, însă nu îmi plac melodiile ei.

| мızυκı a răspuns:

Mi se pare că are voce...
Dar în rest nu-mi place de ea.
Nu-mi place stilul ei vestimentar și nici comportamentul ei.
Încă se mai crede puștană de 18 ani, ceea ce mi se pare foarte penibil.
Nu știu cine vrea să-i creeze imaginea asta, dar n-o duce pe calea bună.

| mihaitzacelviteaz a răspuns:

Nu imi place, e urata, nu stie sa cante si mai e si blondahappy