| anonim_4396 a întrebat:

Va place Macklemore-"Can't hold us"?

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

N-am auzit de ea.

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Dar, e ok.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Da,sincer incepe sa-mi placa tot mai mult tot ce scoate Macklemore.

| MuzicaBooM a răspuns:

Da este interesanta.
Ben Haggerty, (nascut pe 19 iunie 1983) cunoscut sub numele sau de scena Macklemore, este un rapper american. El a inceput sa cante in anul 2000, iar acum colaboreaza cu producatorul Ryan Lewis, violonistul Andrew Joslyn si trompetistul Owuor Arunga. El are un mixtape, trei EPuri si 2 albume. El este cunoscut si datorita noului hit "Thrift Shop" la care a contribuit cu Wanz si Ryan Lewis. Melodia a fost postata pe YouTube si vizualizata de peste 300 de milioane de ori, si a atins locul 1 in Billboard, vandandu-se peste 2, 2 milioane de copii. A doua sa melodie a fost "Can't hold us", cantata impreuna cu Ryan Lewis. In 9 octombrie 2012, el si-a lansat albumul "The Heist", care a atins locul 2 in Billboard 200 chart.

| Lolo101 a răspuns:

Mie nu imi place.

| anne2222 a răspuns:

In love with it :X