| ClauditzenPunct a întrebat:

Ceva melodii noi gen "Macklemore-can't hold us" sau "Ed Sheeran-give me love" sau "George Hora-Privesc inainte"?!?!
Cele mai frumoase si calme primesc funda love struck

3 răspunsuri:
| ioana100 a răspuns:

Hey! si mie imi plac primele doua melodii,cred ca se claseaza printre preferatele mele. Daca avem relativ aceeasi gusturi,iti propun cateva melodii, pe care le ador!
Taylor Swift - Everything Has Changed ft. Ed Sheeran (nu mi-a placut niciodata stilul muzicii lui Taylor Swift, dar melodia este foarte draguta, daca o vei asculta de cateva ori, sigur iti va placea)
Icona Pop-I love it
Lana del Rey-video games
Amy Macdonald-this is the life
Cam atatea imi vin in minte. sper ca ti-am fost de ajutor. Spor la ascultathappy

| AlexzSteaua2013 a răspuns:

Pai Alex Velea-E marfa tare sau Copilul de aur-Secretul Dragostei Andra-Inevitabil va fi bine una mai cu multa energie Mr Juve si Bodo-Miscal sau Ana lesko-Iama