| DarQueen a întrebat:

Va place melodia asta?
http://www.youtube.com/watch?v=fLG3QbMPTWU
Ce simtiti atunci cand o ascultati?

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Simt o emotie profunda. Abia am terminat liceul si mi-e dor de perioada aceea. Am trait in anii de liceu multe emotii si am avut multe impliniri.

| DarQueen explică:

Si eu simt niste fiori :-s desi inca nu am terminat liceul...

| Alien a răspuns:

Nu imi place!

E naspa!

| cipri08 a răspuns:

Nuuu!

| Laura_5858 a răspuns:

E oribila, nu suport genul asta de muzica. Ma rog, daca as fi terminat si eu liceul poate mi-ar fi placut. Doar POATE. Desi nu cred. Parerea mea. laughing

| darkeyes a răspuns:

Fiecare cu genul lui de muzica. Daca tie iti place e ok.Pentru cei carora ii place genu e frumoasa.Eu ascult dance deci nu imi placehappy:*
Bafta.:*

| anonim_3132 a răspuns:

Mereu cand o ascult imi dau lacrimiile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

simt nevoia sa beau un,, suc de portocale''' cu cativa colegi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place ...