| anonim_4396 a întrebat:

Va place melodia asta? Va place in general Macklemore? http://www.youtube.com/watch?v=QK8mJJJvaes

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Nu stiam cine e/sunt Macklemore! acum stiu happy happy happy happy
DA, melodia-mi place!

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

În general nu.

| CautNume a răspuns:

Cred ca tocmai am surzit straight face

| SuneteDeChitara a răspuns:

E o tampenie melodia asta.

| Wøodenpints a răspuns:

Una din cele mai oribile chestii pe care le-am auzit vreodată.
Și băiețelul ăla spălăcit cu un moț de căcat în formă de păr pe creștetul capului îmbrăcat în ceva blană din curul unei căprioare care se dă pe o bicicletă de preșcolar...mi se pare de-a dreptul penibil.
Chiar există oameni care să asculte așa ceva pe bune?

| Marrythenight a răspuns (pentru Wøodenpints):

Keep calm. laughing nu ascult, in caz ca te refereai la mine. Am vrut doar sa mai aud pareri. happy

| Marrythenight a răspuns (pentru Wøodenpints):

Si funda i-am dat-o tipului alauia pentru ca imi place cum a raspuns, nu ca ascult eu, in caz ca vrei sa ma " ataci " cu " si daca nu asculti de ce i-ai dat funda aluia? ".

| Wøodenpints a răspuns (pentru Marrythenight):

Chiar crezi că-mi pasă cui i-ai dat niște amărâți de pixeli portocalii?

| Marrythenight a răspuns (pentru Wøodenpints):

Am zis asta in caz ca doreai sa faci misto. Dar degeaba, tu oricum faci misto de orice, asa ca nu ma mai consum.

| Naяutσ a răspuns:

Da imi place! smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Neah.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce dracu e aia ca melodie CLAR NU E.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu-mi place melodia. Cat despre tip, e prima data cand aud de el, si nu, nu-mi place absolut deloc.

| svartirhimnar a răspuns:

Dacă aia e muzică, atunci mă fac popă...

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Il ador pe Macklemore.

| Dragonfly6 a răspuns:

1. Nu.
2. Nu.

| Andiiii a răspuns:

Se îmbracă idiot și cântă nașpa.

| yooleonard a răspuns:

Asta e cea mai tare melodie pe care o am in playlist, si cat de neanderthal sa fi incat sa nu fi auzit de MACKLEMORE & RYAN LEWIS. Muzica asta se ascult pe fiecare BMW si Audi, cu sistemele date la maxim.