| Dean1996 a întrebat:

Va place melodia If I Had You a lui Adam Lambert?:X:X:X
Ce parere aveti despre videoclip?
Ce alte melodii ale lui A. Lambert va mai plac?big grin
Ce parere aveti despre Adam Lambert?
Care este melodia voastra favorita?; P

6 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Mie imi place cel mai mult melodia What do you want from me.ma linisteste cand imi merge prost, e refugiul meu.

| Artemisia a răspuns:

Sunt mega fana Adam Lambert! If i had you se numara printre melodiile mele preferate, cantate de el! il ador! imi place mult stilul lui vestimentar! este adevarat ca in garderoba sa sunt multe haine excentrice, dar mie tot imi place. cel mai mult imi plac la el freza si ochii albastrii.pacat ca nu a castigat american idol, el avea o voce de 1000 de ori mai buna ca a lui kris allen.sunt multi carora nu le place adam lambert, dar ei nu stiu ce pierd!
in rest, melodia mea preferata cantata de adam lambert este for your entertainment. dar imi plac foarte mult si melodiile:fever, what do you want from me?, strut, time for miracles, black or with, born to be wild, feeling good, if i had you, wholla lotta love, voodoo, crying, music again, oh my ra, kiss&tell, master plan, si desigur slow ride in duet cu allison iraheta! daca vrei incearca si remixurile, sunt foarte bune.
please funda?

| Ana_6509 a răspuns:

Îl apreciez pentru efortul depus pentru a ajunge unde a ajuns dar atât.Melodiile sale şi stilul său nu sunt pe gustul meu.

| Adelinesmile a răspuns:

Imi palce mult If I Had You :X si videoclipul si tot :X Este preferata mea de la Adam, dar imi mai place mult si For Your Entertainment :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate cantecele lui Adam sunt foarte reusite si canta foarte bine, toate melodiile lui imi plac.Adam nu esto homo, asta e parerea altora care nu il stiu, el este om la fel ca noi videclipul este foarte reusit.

Răspuns utilizator avertizat