| SingleStarOnTheSky a întrebat:

Va place melodia "Love you like a love song" de Selena Gomez? Mie nu prea...adica imi place de ea, dar melodia imi pare prea... obisnuita, poate pentru ca am vazut-o de mai multe ori.As vrea sa stiu si alte pareri.big grin.

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Nici mie nu-mi place. De ce? Nu-mi place muzica asta de ultimă modă. Adică, pe scurt: 5 versuri repetate, puse pe un ritm prost, coloană sonoră făcută pe calculator, videoclipuri urâte, versuri fără nimic deosebit...Mai bine mă lipsesc(şi deja m-am lipsit smug )

Numai bine!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru blueangel99):

Dar ce muzică îţi place?

3 răspunsuri:
| SingleStarOnTheSky explică:

Eu...pai acum imi place Voltaj.love struck.Si Simplulove struck

| paty123 a răspuns:

Da mie imi place...este destul de ok!