| xXAMAXx a întrebat:

Va place melodia Wouldnt Change a Thing cantata de Noni Ene si Miruna Opria din Camp Rock The Final Jam?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E draguta... dar nu e genul meu... dar totusi e destul de frumy piesa

10 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Da o adorlove struck este melodia mea preferatalove struck

| Demise a răspuns:

O ador love struck

| Daniela_3373 a răspuns:

Da, e frumoasa melodia, dar e frumoasa si varianta in engleza.hee hee

| Codruta a răspuns:

Da love struck

| Deyutza a răspuns:

Da! e prefereta mea! Am ascultat-o fff mult am si invatat-o deja pe de rost laughing "Ca-n apa si-n foc, langa tine am loc; Insa nu pot sa ma supar chiar de loc!" laughing

| alessutz11 a răspuns:

Da, e foarte frumoasa, dar cred ca in engleza suna mai bine.

| emma6312 a răspuns:

Da. O ador!love struck

| madaaxD a răspuns:

E draguta.eu chiar asta ascultam acum.laughing...nu ma uit la desene, dar melodia aceasta mi se pare reusita.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa, e tare! Și verișoarei mele îi place melodia.

| flor07 a răspuns:

Dalove struck... e superbalove struck