| Berta a întrebat:

Va place Michael Jackson? Care este melodia sau care sunt melodiile care va plac mai mult si de ce?

Răspuns Câştigător
| mermadia a răspuns:

Give in to me-pentru ca e perfectaa! blood on a dancefloor-ma face sa dansezhee hee stranger in moscow-cand sunt trista si mi se cam potrivesc versurile, sa nu ma spun de linia melodica, come together-ma simt ca un/o gangster happy

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi place mult. A fost o persoana deosebita dincolo de orice controverse lansate.

Imi plac in special :

1) They Don't Really Care About Us : http://www.youtube.com/watch?v=8HSNeHHuQA4

2 ) Don't mather if you're black or white : http://www.youtube.com/watch?v=zjZwi_PJiio

3 ) Smooth Criminal : http://www.youtube.com/watch?v=CBrWNbjw3RA&feature=related

4) Heal the world : http://www.youtube.com/watch?v=6WJrtms8EoQ&feature=related

Dar toate melodiile sale imi plac.

| LostInDreams a răspuns:

Da, imi plac piesele lui.Ca piese preferate imi plac:heal the world, main in the mirror, earth song(sunt destul de interesante si are un principiu frumos asupra vietii), give it to me(nu stiu de ce, dar ador melodia astatongue). Tie care iti plac?:X

| shifii a răspuns:

Smooth criminal si i`m bad, imi dau o senzatie de distractie

| GeOrGiAnA_8498 a răspuns:

1. Beat it
2. I will be there
3. We are the world
4.They don't really care about us

| danutza45 a răspuns:

Da, imi place heal the world, earth song, we are the world.

De ce? pentru ca... pur si simplu imi plac happy

| 4shl3y Tisd4l3 a răspuns:

Imi place we are the world, beat it, smooth criminal pentru ca imi plac nu am un motiv anume

| x_7728 a răspuns:

Da, imi place. Melodiile preferate sunt Earth Song si You are not alone, nu am un motiv anume, pur si simplu imi plac. Linia melodica, versurile, mesajele sunt perfecte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yuo rock my world, in the closet, billie jean, who is it, dangerous, smooth criminal, they don t care about us, scream etc, si imi plac pentru ca sunt pline de inergie si dansuri pe care le danseaza michael.Il ador foarte tare.