| bibitica a întrebat:

Vreau sa va intreb daca va mai place MICHAEL JACKSON! Ca la alti nu le mai plac

Răspuns Câştigător
| annie_9752 a răspuns:

Imi place inca Michael Jackson! Imi plac unele melodii de-ale lui, imi place sufletul lui si bineinteles, imi place felul in care dansa! A murit, din pacate si multi l-au uitat, dar spune tu, atunci cand admiri pe cineva cu adevarat pentru anumite lucruri, poti sa nu il mai placi doar pentru ca a murit? Nu, categoric NU! A gresit mult MJ, dar cine suntem noi sa il judecam, nu-i asa? Mie una imi va placea mereu, mai ales pentru anumite melodii, pentru tentativele lui de a face lumea mai buna si pentru unele miscari cu care va ramane in istorie!

Sper ca te-am mai linistit acum. O zi buna!

16 răspunsuri:
| Evaa a răspuns:

S-a dus fenomenu cu Maical. A fost atunci cand a murit, toata lumea era innebunita dupa el, acum gata. Si culmea, numai pusti de 10-14 ani

| ♥кŧà ŧέ łüьέšŧέ♥ a răspuns:

Da.
Chiar daca a murit acum ceva timp, el va ramane mereu Regele Muzicii Pop siasta nu va schimba nimeni.winkingA facut lucruri incredibile, a ajutat copiii nevoiasi si multe altele(sa nu mai vorbim de melodiile salelove struck).
Nu il voi uita niciodata!:*

| BlueByMe a răspuns:

Ai observat ca numai dupa ce a murit oamenii au inceput sal bage in seam? ei...acum incepe sa fie ca inainte: era viu(nimeni nu mai zicea nimic de el)-a murit(toata planeta in doliu si numa mel lui se auzeau)-dupa moarte(se reinstaleaza atmosfera de dinainte incet incet)
mie, personal, numai thriller si foarte putin bad imi plac.
in concluzie:eu nu-s interesat d el big grin happy

| spot a răspuns:

Aaa... nu-mi place. nici nu mi-a placut vreodata. acum dupa moartea lui se face prea mare valvataie. ok... a fost vip dar acum a murit si mai bine lasatil in pace. in loc sa se calmeze apele o aduc pe fiisa la nu stiu ce declaratii la televizor de boceste aia mica live, acum vin si paznicii lui. cei asta? p buneacum.

| Deea852 a răspuns:

Da imi place foarte mult si nca o sa-mi mai placa! Sunt fana de 2 ani!happy

| sandy a răspuns:

Vreo 3-4 molodii

| mjlove a răspuns:

Mie una imi place:Xare niste melodii super si cred ca a avut un suflet mare si bun:Xodihneste-te in pace, mj!:X

| Meandjustme a răspuns:

Il ador pe Michael Jackson, si intodeauna il voi admira pentru bunatatea lui, pentru talentul lui; Oameni au gresit mult cand l-au judecat si inca il mai judeca si o vor face in continuare, dar cine sunt ei ca sa judece? Cred ca sunt mai buni ca el? Nu cred. Dumnezeu e unicul ca sa judece.Omul asta a vrut doar sa faca o lume mai buna, a donat milioane si milioane de dolari pentru copii, bonlavi a adus"magie" prin muzica lui si vin alti "cocalari" care incep sa-l judece. El e el si punct. Si nu cred ca a facut ceva atat de ingrozitor incat sa inceapa sa-l judece. Ce? A facut cateva operatii? Si? Ce ii intereseaza? E fata lui sunt banii lui.Ar fi trebuit sa nu se mai bage pur si simplu. Presa l-a ucis sufleteste pentru toate minciunile care s-au dovedit a fi minciuni(ex.ca a fost pedofil, ca si-a albit pielea si nu stiu ce alte tampenii). Deci da ...asta e parerea mea. Urasc nedreptatile si cred ca soarta nu a fost deloc dreapta cu el. Dar legendele nu mor niciodata.

| crissuliki a răspuns:

Mi imi place si va continua sa imi place.

| Căpșuuu a răspuns:

Da! il ador... dar acum sunt pasionata de un nou star pop :Justin Bieber.il ador...de mj am inceput sa ma plicti da tot imi plcwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mooort. e legenda.acum imi place inna. nu cantareata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dracu? normal. iss nebuna.il ador.il iubesc. a fost, este si va fi cel mai sexy, dragut barbat de pe planeta... e absolut perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El a fost tare rau... dar dc iti place tie nu trebuie sa intreby pe altii ce iti zice sufletul aia faci

| meje a răspuns:

Il ador... E cel mai tare love struck

| Daniela121986 a răspuns:

Da imi place, dar unele melodii