| kidz0nus a întrebat:

Va place sau nu michael jackson? ca persoana sau doar pentru melodiile lui sau stilul lui de viata?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ca artist MJ e Regele Popului.Incontestabil
Ca om, a fost un calator ratacit

| Alee_6805 a răspuns:

Imi place tot ce este legat de aceasta legenda.De la suflet pana la muzicalove struck

| SmileyyXD a răspuns:

Imi place la nebunie MJ! Si imi place din toate punctele de vedere si ca persoasa si melodiile si stilul de viatsa...to!

| diduliciii a răspuns:

Michael Jackson... day dreaming! O importanta personalitate in muzica. A facut istorie cu dansul, vocea, versurile melodiilor si stilul lui de viata! Pentru multi oameni, 'Michael' este un om de divertisment, care a vrut numai faima, dar pentru ceilalti oameni 'Michael' inseamna muzica, extravaganta, iubire si pace love struck. Asta e descrierea lui M. J., un om care a schimbat lumea; darnic, timid, copilaros si iubitor... intr-un cuvant 'Michael' love struck! Ori cat de mult ai incerca, nu-i gasesti nici un defectwinking. Omul acesta a fost geniaal =p~. El e regele.

We Love You, Michael! love struck

| Mary Marry a răspuns:

Imi place absolut tot la el happy
Nu pot sa zic ca ceva nu imi place. Dupa mine Mike era si este(in sufletul meu de fan love struck ) absolut perfect.
Iar mie imi place de el si de personalitate, si la minte cat si la gusturi deuarece noi semanam foarte mult.Pe bune happy

| Cristyn a răspuns:

Da, parca era o fire mai copilaroasa!

| horatiu_8797 a răspuns:

Mie imi place de MJ pentru tot ce face inclusiv pentru melodii