| thegreatgatsby a întrebat:

Va place noua melodie a lui Justin Bieber? http://www.youtube.com/watch?v=wzaMvIWCQQw "Love me". Este o melodie mai veche, nu? Cine canta originalu? Pls.

Răspuns Câştigător
| thehope a răspuns:

Asta e melodia originala http://www.youtube.com/watch?v=CRsSr4Fd_2U

88 răspunsuri:
| thegreatgatsby explică:

Merciiiiiiiiiiiiiiiiii

| thegreatgatsby explică:

Draga anonima "Sunt fanul lui nr. 1 asa ca rebuie..."... du-te la un doctor, te rog!

| thegreatgatsby explică:

Daaa logic ca va place la toate. Acuma! Dar pe vremea cand am postat eu intrebarea (27 octombrie 2009) habar nu aveati cine este Justin Bieber.

| thegreatgatsby explică:

@Andreeabai ce vrei sa spui? eu am intrebat cine canta melodia originala! ce a facut Justin aici este un cover. Si da stiu ca Justin s-a apucat de cantat mai demult. Mai exact, canta la instrumente de cand avea 3 ani si cu vocea de 4 ani.

| thehope a răspuns:

Cu placere happy, multumesc si eu.

| Cryssy a răspuns:

Nu o mai ascultasem pana acum. Dar e superba. Personal o ador. love struck Mersi scumpo.

| Bubbles a răspuns:

Nu justin bieber o canta daca nu stiai el s-a apucat de cantat din 2008!

| byutzatha a răspuns:

O ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e misto!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super melodiebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber

vai domne ce il iubesc eu pa aiatu asta

:X:X:X::X:XX:X:X:X:X:X:

y love you justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cea mai tare melodie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia este super cool iar justin bieber este cel mai scump si dulce baiat.il ador si il iubesc la nebunielove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dappppppppz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wei cap secule melodia este veche de cerul si pamantul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e veche si originalul il canta justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cel mai sssssooooopppppeeeeerrrr baiat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te-n **** fa ca asta e veche de cand traiau daciilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc asi catao ca nu o stiu?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber cine sao cante nu ai cap creier fata hai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da normal e cea mai tare cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu personal cred ca e o melod originala Justin Bieber, eu sincer il iubesc pe Justin nu pentru ca e vedata pentru inima lui, am vb odata cu el pe mess. blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu personal cred ca e o melod originala Justin Bieber, eu sincer il iubesc pe Justin nu pentru ca e vedata pentru inima lui, am vb odata cu el pe mess. blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fanul lui nr. 1 asa ca rebuie sa imi placa orice muzica, etc, in special JUSTIN BIEBER. El canta numai original, nu playback si live.Este foarte frumos, destept, talentat etc.AS vrea sa vina in orasul MEU. EU stiu absolut tot despre JUSTIN BIEBER, oryce amanunt.IMI pare foarte rau ca el nu poate citi messurile primite.AS mai vrea sa fie impreuna cu SELENA GOMEZ fiindca se potrivesc de minune.