| BeyondTheDarkSun a întrebat:

Vă place noul album al formației Avantasia, The Mystery Of Time?
Care melodie vă place cel mai mult din acest album?

9 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Da, e ok.
Invoke The Machine e prefera mea.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Il ador.
Toate melodiile imi plac.Dar, ca sa fac un top3:
1.Savior in the clockwork
2. Specres
3. Black Orchid

| Duucu a răspuns:

Sleepwalking e singurul care nu îmi place.Sună a pop...

| BeyondTheDarkSun explică (pentru Duucu):

Este o strategie aici.Mulți oameni preferă ceva mai soft,iar melodia asta e un bun magnet de a atrage mai mulți ascultători, ca mai apoi să poată exista șansa de a-și schimba gusturile, și să asculte ceva mai hard, să asculte și melodiile celelalte, astfel formația va putea deveni mai cunoscută.Cam așa ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spectres
si
Whats Left Of Me.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca imi place noul album al celor de la Avantasia. Invoke The Machine si Sleepwalking imi plac in mod special. Desigur, toate piesele sunt geniale, doar e vorba de Avantasia.

Răspuns utilizator avertizat
| Aneke a răspuns:

Imi place foarte mult noul album.Toate imi plac dar Invoke The Machine si Sleepwalking sunt preferatele mele.

| andreeadadea a răspuns:

Da e misto mie imi place cel mai mult sleepwalking