| anonim_4396 a întrebat:

Va place Thalia? http://www.youtube.com/watch?v=6Wq0jz7nwEA

17 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Da. Imi plac toate melodiile ei.

| JeSa a răspuns:

Da, o ador pe Thalia!
Merci de postare...tongue

| daniDeeDee a răspuns:

Claro que si. big grin

| Gregory a răspuns:

Bună! La mulţi ani! Da, Thalía este una dintre artistele mele preferate. Pe lângă faptul că este una dintre cele mai frumoase femei din lume, este foarte talentată ca şi actriţă, are o voce foarte bună (este mezzo-soprană), este un om credincios care are multe calităţi... un model numai bun de urmat.
Eu încă o mai aştept să vină într-un concert în România. happy
Sper ca noul album, dar şi dvd-ul "Primera fila" să apară cât mai curând posibil şi la noi...
Toate cele bune! happy

| Gregory a răspuns:

Până apare şi la noi noul album, vă invit să ascultaţi demo-urile pieselor. Accesaţi următorul link:
http://www.last.fm/music/Thal%C3%ADa/Thal%C3%ADa+En+Primera+Fila
Audiţie excelentă! :)

| Victoria a răspuns:

Da, imi place, e una dintre cantaretele mele preferate. Pacat ca a renuntat la telenovele, juca foarte bine. Mi-au placut "Sarmana Maria", "Rosalinda" si "Marimar" iar melodiile sale care-mi plac cel mai mult sunt "Amar sin ser amada" si "No me ensenaste".

| antonia09 a răspuns:

Buna,
Thalia are o voce superba. Melodia este de asemenea frumoasa.
Este o placere sa ii asculti discografia.
http://www.youtube.com/watch?v=VQ1zj0PDSn8
Cu bine,

| jane_5414 a răspuns:

Normal ca da! Are o voce superba care chiar merita sa o asculti! Ma regasesc in fiecare melodie a ei!

| Sorin_8158 a răspuns:

Da are o voce super! Si filmele ei imi plac.

| danutzzz1992 a răspuns:

Am si uitat de ea ca interpreta dar MULTUMESC pe acesta cale ca mi-am adus aminte. imi placea de cand vedem telenovele cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da Lora e super piesa happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Is lety si am 17 any da da imi place thalia.adica e mish

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place o ador thalia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, imi place foarte mult desi nu gasesc niciodata ce melodie vreau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe Thalia o puteti urmari si pe twitter: http://twitter.com/thalia ;)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Thalia imi place foarte mult, este actrita mea preferata si are o voce superba mult succes thalia!