| JessyTGR a întrebat:

Va place Tokio Hotel?:X:X:X
ce muzica ascultati \ ce trupe va plac?

Răspuns Câştigător
| anca_2642 a răspuns:

I love Tokio hotel :X:X:

20 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu-mi place rockul si nici Tokio Hotel.Ascult foarte mult pop:Michael Jackson, Timbaland, Rihanna, Beyonce, Pink etc.

| ing. a răspuns:

Buna.De la Tokio Hotel, imi placea o singura melodie-"Monsoon"
Cantaretul meu preferat este Michael Jackson.Are niste melodii minunate, care imi mangaie sufletullove struck.Mai imi plac Linkin Park si Queen.happylove struck

| hamsterx a răspuns:

Nu imi place tokio hotel, cand eram mai mica si s`au lansat ei atunci, imi placeau unele melodii.acum ascult cam orice gen de muzica,[nu manele], in general melodii de la radio.trupe imi plac: black eyed peas si green day iar cantareti : Chriss brown, rihanna si lady gaga.

tie?
te pup:*

kratos
| kratos a răspuns:

Cine sunt aia? Imi plac Queen big grin

| fluturas a răspuns:

Imi place tokio hotel
cel mai mult through the monsoon
ascult muzica house mai mult, un pic de rock si rapp :d cam orice in afara de manele si populara big grinwinking
trupe : black eyed peas, play and win, eminem, deepcentral, 50 cent,... si cantareti: claudia pavel, rihanna, avril lavigne,.winking

| Mjdolhfi a răspuns:

Imi place mult tokio hotel
alte trupe care imi placthinking :3sud-est, imi place si nirvana, cateva melodii de la linkin parca, bug mafiabig grin, pussycat dolls, black eyed peas, guess who
ascult aproape orice gen de muzica mai putin manele

| User a răspuns:

Bleah! Mai bine ascult Play AJ decat pe retarzii aia de la Tokio Hotel...

| d33a a răspuns:

Nu prea... imi plac mai mult DJ-ii... asc house, minimal big grin

| iri a răspuns:

Doamne fereste! :-&

Imi place mult James Marsters ca actor si cantaret. love struck si ca barbat tongue

| Shinen a răspuns:

Tokio Hotel.asa si asa. In general imi place muzica rock si ca cantareata Avril:X:X:X:X

| deffect a răspuns:

Linkin parca, thee days grace, paramore, the used, the rasmus, green day, placeboo, cinema bizarre, foo fighters, skillet, static x, sum 41, simple plan.

| ilovebillkaulitz :* ex adryanna a răspuns:

Tokio Hotel is the best

| alin_5728 a răspuns:

Imi plac linkin parca si thee days grace.
Nu-mi plac tokio hotel.

| AnnAnne a răspuns:

Tokio Hotel este o trupa ce se crede rock, insa rock-ul adevarat se defineste prin trupe ca Beatles, Queen, Nirvana, Iron Maiden, The Who(si cam asta ascult si eu).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place Tokio Hotel, desi nu`s fana big grinbig grin.
Poi ascult : avril lavigne, paramore, sum41. guees who, bitza, vama veche, vita de vie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte mi-au placut, dar intre timp am inceput sa ascult muzica mai de calitate: Pantera, Sepultura, Motorhead, Metallica, Deep Purple, Heloween, Led Zeppelin, Pink Floyd etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place Tokio Hotel foarte mult:*:*:*:*
Celor carora nu le place sa nu asculte...

| casy a răspuns:

Buna! Eu ascult tot felul de melodii dar nu manele, fiecare trebuie sa asculte ce ii place fara sa ii pese de ceea ce spun ceilalti.

| andreea_1614 a răspuns:

I love Tokio Hotel:X:X:X... sunt o mare fana