| Claudiusd30 a întrebat:

Va place muzica rock? Daca da ce trupe ascultati?

18 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Da, ascult multe trupe.
Printre preferatele mele ar fi:
Kreator
Anthrax
Behemoth
Megadeth
Suicidal Angels
Slayer
Death
Sodom
Annihilator
Children of Bodom
Norther
Enisferum
Kataklysm

| DragosConstantin a răspuns:

AC/DC,Queen,Three Days Grace,Nickelback,Sick Puppies, Metallica, Aerosmith, Bon Jovi, Linkin Park si Breaking Benjamin.

| Cristianne a răspuns:

Aș putea să îți fac o listă cu peste 100 de trupe pe care le ascult, așa că mă rezum doar la 5:
Megadeth
Sonata Arctica
Pink Floyd
Queen
Powerwolf.

| Tourniquet a răspuns:

Da, îmi place.
Evanescence, Within Temptation, Lacuna Coil, Nirvana, Guns N Roses, Seether, Korn, Queen, System Of A Down.

| xVicky a răspuns:

Buna.Trupele mele preferate sunt:Hollywood Undead,Queen,Scorpions,Iron Maiden,Roxette, Bon Jovi, Nirvana, Guns n'Roses, Aerosmith.

Răspuns utilizator avertizat
| Vans a răspuns:

Cum sa amesteci Inna, Connect-R si Dj-ul ala cu Slayer, Trooper, Korn, Negura si celelalte?

| aumih16 a răspuns:

Imi place genul alternative din muzica rock dar cam atat nu prea sunt cu metal si chestii de astea zgomotoase da ma rog gusturile nu se discuta eu oricum mai mult sunt cu disco synthpop new wave new age pop si rap mai putin house manele nu ascult sub nici o forma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Scorpions,Rammstein,Megadeth,Iron Maiden,Skid Row,Pantera,Nightwish,Alice In Chains,Nirvana,Bon Jovi,Guns N'Roses,Seether,Led Zeppelin,Aerosmith,Alice Cooper,AC/DC,Queen,Black Sabbath, REM, Pink Floyd, Judas Priest, Beatles.
Si ar mai fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O da.
Imi plac Green Day, Metallica, 3 Days Grace, Paramore, Nickelback, 3 Doors Down, Within Temptation, Evanescence, Linkin Park happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Cel mai mult ascult : Nirvana, Alice in Chains, Pearl Jam, Mad Season, Amorphis, Lake of Tears, Megadeth, Motörhead, Testament, Guns N' Roses, Black Label Society, Pantera, Judas Priest, Iron Maiden, Nightwish, Angra, Eluveitie, Sonata Arctica şi Therion.

| Aneurysm a răspuns:

Momentan trupele mele favorite sunt Nirvana, Slayer, Sepultura, Alice in Chains, Metallica şi Megadeth. Altele sunt Pearl Jam, Nightwish, Guns N' Roses, Black Sabbath, Queen, AC/DC, Burzum, Iron Maiden, Gorgoroth, Sonata Arctica, Led Zeppelin, Trooper, Motorhead, Pantera, Judas Priest, Mother love bone, Lordi, Bosquito, Iris, Dio, Korpiklaani (Beer Beer Beer), Silbermond, Disturbed, Rammstein şi Deep Purple. Btw, vezi că nu-i top.

| Indestructible a răspuns:

Da, iubesc muzica rock.
Ascult: Guns N Roses, AC/DC, Alice Cooper, Joan Jett and The Blackhearts, Nirvana, 30 Seconds To Mars, Evanescence, Bullet for my Valentine, Green Day, Linkin Park, si multe alte trupe/alti artisti.

| Чернобыль a răspuns:

Ascult rock.
Formatiile mele preferate sunt Rammstein,Sepultura,Arkona, Metallica, Led Zeppelin, Breaking Benjamin, Linkin' Park si multe altele.

| nowar a răspuns:

Soul Asylum,Rammstein,Nirvana,Pearl Jam,Soundgarden,Green Day,REM,Simple Plan,Guns 'N' Roses,Black Sabbath,Pink Floyd,SLIPKNOT, E.M.I.L., Metallica, Social Distortion, The Cure... Celelalte Cuvinte(C.C.)...cam astea sunt preferatele mele

| andreeaandra989 a răspuns:

Kreator este prea tare

| IBeliveICanFly3 a răspuns:

De obicei ascult Tokio Hotel, AFI (stiu doar o singura piesa care imi place), Nirvana, si altele care nu mai imi vin acum in minte laughing

| Felixucu a răspuns:

Preferatele mele :
Slipknot
Bullet For My Valentine
System Of A Down
Three Days Grace
Linkin Park
AC/DC
Disturbed ...sunt mai multe da astea imi plac cel mai mult.