| adytzusiatat a întrebat:

Va place Vanessa Hudgens? Ce melodie de-a ei va place cel mai mult? Care e cea mai misto?

9 răspunsuri:
| T!mea a răspuns:

Cel mai mult imi place melodia Say ok
http://www.youtube.com/watch?v=F5VvvVxuKko

| LuS[z] a răspuns:

Nu imi place in postura de cantareata.Imi place ca actrita

| ღShawtyღ a răspuns:

O adorr:X e o dulce, scumpa, feminina, finutza, frumoasa, tot ce iti poti dorii la o fata! :X Say OK cea mai taree mel:X

| PiCcaCciu a răspuns:

Imi place say ok Sneakernight

| JustMe_2928 a răspuns:

Cea mai super melodie a ei si care a existat vreo data este
SAY OK
trebuie neaparat sa o aculti pehttp://www.youtube.com/watch?v=F5VvvVxuKko

| darydemi a răspuns:

Come back to me
say ok
let"s dance
i gotta go my own way
dar cel mai mult imi place say okstar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place foarte mult de ea si ca cantareata si ca actrita. Imi place tare mult Sneakernight. Tot Sneakernight e mai misto, imi place foarte mult. E super tare melodia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place de vanessa si imi place si melodile ei dar cel mai tare imi place say ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Say ok