| Heytu a întrebat:

Va rog ajutati`ma.chiar nu stie nimeni melodia? e o melodie RAPP/HIP-HOP. si DECAT la referen e in stil bollywood`ian. e foarte ritmata.si zice si ceva de "money" prin ea. e mai veche melodia.repet e HIP-HOP si DOAR la refren e in limba indiana astept raspunsuri.chiar nu stie nimeni? sad

3 răspunsuri:
| johniy23 a răspuns:

Ta Na Na song - Money Hai Toh Honey Hai
Asta sa fie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall sun Isa si am unspe ani si cred ca stiu o mel dar nu sh sigur daca este aia pe care o cauti se numeste ''uno dos tres coatro''