| anonim_4396 a întrebat:

Va rog dati-mi niste exemple de muzica. Vreau sa fac un video cu poze despre razboi si nu gasesc muzica.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......9VhD4SccSE

| dan1998 a răspuns:

Http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?feels[]=Action

sau

http://www.jamendo.com/en/search

Incearca site-urile astea, gasesti foarte multe melodii doar ca sunt doar instrumental dar sunt foarte interesante, pe primul site gasesti categoriile in partea stanga iar pe al doilea dai la search si poti alege un gen, instrument sau categoria anume. Sper ca e de folos :)