| ZuZuXD94 a întrebat:

Va rog dati-mis i mie povestirea(rezumatu) de la soacra cu 3 nurorir si harap alb pe scur va rog plzz repede azi de preferat

3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Temele pe TPU sunt interzise. Jet.
În plus, ești distrus de dai în gropi. La cum scrii parcă n-ai deschis o carte în viața ta. Pune mâna și citește, îți mai extinzi universul din pungă.

Copii distruși straight face

| Stavarache_George_1995 a răspuns:

Aici gasesti rezumatul basmului Harap-Alb. Cred ca este singurul site care il ofera atat de bine. Scurt, la obiect si de nota 10! https://rezumate-pe-net.blogspot.ro/......-basm.html