| anonim_4396 a întrebat:

Va rog eu spuneti-mi cum se numeste melodia asta de la minutul 3 cand se apasa butonul auriu. Dau funda plus mostenirea de la mamaie.
https://www.youtube.com/watch?v=EqNinl2LZj8

Răspuns Câştigător
| deeajasmine a răspuns:

La piesa pe care am postat-o la minutul 1.50, mi se pare că asta este piesa

6 răspunsuri:
| edit28 a răspuns (pentru deeajasmine):

Nu seamana deloc cu ce s-aude la 3:00

| deeajasmine a răspuns (pentru edit28):

Mai trimite puțin video că cel din postare nu mai este disponibil. Sa mai ascult o data. big grin

| edit28 a răspuns (pentru deeajasmine):

Multumesc atunci. Sper ca o sa-ti vindeci urechile in curand. Sanatate maxima.

| deeajasmine a răspuns (pentru edit28):

Da mulțumesc happyO seară frumoasa!

| deeajasmine a răspuns (pentru edit28):

La piesa pe care am postat-o la minutul 1.50, mi se pare că asta este piesa