| sumeRw0w a întrebat:

Va rog frumos, imi puteti spune cum se numeste si de cine este cantata o melodie, nu stiu versurile exact, e in limba spaniola sau italiana nu stiu sigur, si in refren e ceva gen "Casa buena". Este noua melodia, nu este lenta si chiar imi place melodia. Dau funda.happy

3 răspunsuri:
| DeliaXD a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=rMltoD1jCGI :-? altceva nu mai stiu :)))

| sumeRw0w explică (pentru DeliaXD):

Lol. Nu asta este... E voce de femeie am uitat sa zic. happy

| Puică_Dani_1994 a răspuns:

Ia prietene... de melodia asta cred ca spui :) https://www.youtube.com/watch?v=9Scuh7ehkRc