| raluca23raluca a întrebat:

Va rog imi spune si mie cineva contul lui miley cyrus pe twitter?

8 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Iar miley worried

| ing. a răspuns:

laughing. Am crezut ca am scapat si noi de Miley si uite ca iar apare cate o intrebare cu ea.
mi-a lipsit 'mult' Miley. Dar adresa sau id`ul de mess nu-l vreilaughing?

| faranume a răspuns:

Nu stiu...nu am intrebat-o...nikiunul dintre noi nu putem stii ce cont are miley pentru ca nu o cunoastem...mai bine las-o balta...
PArerea meawinking

| anonim_4603 a răspuns:

Scrii pe google miley cyrus twitter si se deschide pagina ei personala ...eu intru pe ea zilnic

| RamonaMn a răspuns:

Aoooooooooooooooooooleu!

Deci STOP! X-(

Daca mai aud o data MILEY moooor! straight face

Obsedati, doooooamne! straight face

| justme_9224 a răspuns:

Hai k ti-l spun eu http://twitter.com/mileycyrus
merit o funtita! Sa sti ca s-a dovedit nu stiu cum k este chiar al ei! Nu al unui fan obsedat! pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yeahhhhhh
Mi-a fost dor de Mileyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, chiar mă întrebam ce s-a întâmplat de nu mai este prezentă printre noi.
Eu nu am decât contul ei din bancă, vrei PIN-ul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Macar stie sa scrie miley cyrus, am vazut unele care scriau maily sayrus si dupa aia ziceau ca sunt mari fanelaughing