| FLAViЯ a întrebat:

Va rog mult, daca ma puteti ajuta! Am nevoie de un program pentru PC care sa inscrie vocea. Imi place sa cant sub negative si as vrea sa imi inscriu glasul. daca e posibil ca programul sa poata inscrie cite 3, 4 minute. Am unul care inscrie doar citeva secunde si nu pot sa fac nimic cu el. Va rog mult, am mare nevoie!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai un raspuns pentru FLAViЯ?
Poate...Nustiuh tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, poti sa inregistrezi cat tmo vrei cu acest program gratuit, vezi aiici http://www.panalu.net/2010/12/inregistrare-audio-in-timp-real.html si nuici nu trebuie instalat e portabil