| Andrei Robert a întrebat:

Va rog sa imi spuneti ceva muzica linistita...cu versuri frumoase de dragoste?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bosquito-Tu esti iubita mea; Alex-Iti multumesc; Boosh-Sentimentele; Dana Nalbaru-Te iubesc si altele.

7 răspunsuri:
| Andrei Robert explică:

Multumeschappy

| dulcik a răspuns:

Demmo-Ai uitat e mai veche dar e super
close to you-dj aligator
eu sunt mai mult pentru melodiile mai vechi mi se par mult mai frumoase ca cele de acum

| gabriela a răspuns:

Adela Popescu...

| Anee [;x] a răspuns:

Elena Gheorghe - i need an angel
sito - tu si eu
liric - nu mai suntem impreuna

| Sweetyna a răspuns:

Kelly Family-I can't help myself
Marc Terenzi-Love to be loved by you
Julio Iglesias-When you tell me that you love me(sa-i cauti versurile)

Astea sunt melodiile mele preferate.destul de sensibile din punctul meu de vedete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DJ Aligator&Heidi Deign-Close to you

http://www.youtube.com/watch?v=d8DElH2Zuzc