| buffetcrampone a întrebat:

Va rog spuneti-mi cum sa fac bani cu muzica ca stapanesc bine pianul clarinetul cant si cu vocea ma pricep super bine sa improvizez jazz blues cafe concert etc...va rog dati-mi idei si modalitati as putea chiar sa predau...va multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| NationalGuarder a răspuns:

Faci parteneriat cu YouTube inregistrezi acolo muzica ta... Sa fie muzica facuta de tine... Si daca strangi multe vizualizari... Si te conecteaza cei de la YouTube...

| buffetcrampone explică (pentru NationalGuarder):

Da, e adevarat ce spui tu dar trebuie sa fac cont si banuiesc ca imi trebuie multe vizualizari ca sa obtin minim de profit...

| NationalGuarder a răspuns:

Pai da... Daca faci muzica buna o sa ai vizualizari...