| anonim_4396 a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie cum se numeste melodia accea cand o fost pusa la nora pentru mama 3 in niste secvente cand o aratat de la stela de acasa cand o murit.Va rog dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Happy a răspuns:

Cred ca este o melodia special creata pentru acea emisiune si nu apartine unei formatii.Nu cred ca face parte din repertoriul vreunui artist.

2 răspunsuri:
| MM a răspuns:

Kelly Family - Mama?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apropo Happy melodia aia am mai auzit`o undeva si stiu ca nu este facuta de emisiune, asa ca.big grin.Va rog cei care stiti spune-ti cum se numeste plzzbig grin. Dau fundita:X:*