| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos spuneti-mi si mie din ce cauza a murit Stela de la nora pentru mama 3. Va rog frumos spuneti-mi daca stiti dau fundita:*:*

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Peritonită

2 răspunsuri:
| pypa007 a răspuns:

Stela Neagu, fosta concurenta la "Nora pentru mama", a murit

Fosta concurenta in sezonul III al emisiunii "Nora pentru mama", Stela Neagu, a incetat din viata pe 2 decembrie, la spital, dupa o suferinta indelungata, anunta postul Kanal D. Mama lui Stefan, "doamna Stela" a fost internata in spital pentru un transplant, insa intre timp a facut peritonita, boala careia nu a reusit sa supravietuiasca. Fosta concurenta in sezonul III, alaturi de Stefan, Stela a ajuns printre finalisti, si cu toate ca nu a castigat premiul cel mare, a castigat mai mult decat atat: si-a implinit visul de a-si vedea fiul casatorit cu aleasa inimii lui, Andreea...

| alina_1602 a răspuns:

Doamna Stela era bolnava de peritonita d ceva timp dar aceasta nu a spus la nimeni din casa.
pff...azi esti maine mori...