| McCadu a întrebat:

Va spune ceva melodia asta? http://www.youtube.com/user/SaTraim#p/a/u/0/mObmsavLT-g
Daca va place va rog sa trimiteti si voi mai departe linkul prietenilor vostrii.

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

E reusita, putini reusesc sa faca asa ceva, stiu ca e facuta chiar de tine, dupa cum am vazut numele contului de pe youtube, este acelasi cu cel de pe TPU. Bafta in continuare!

3 răspunsuri:
| cr1st1n1k a răspuns:

E foarte tare.Bv tie chiar te pricepiwinking. Se vede ca ceea ce faci e din pasiune. Tot asa happy

| McCadu explică:

Dap intr-adevar este facuta de mine 100% de la efectele de tranzitie pana la ultimul sunet. Multumesc pentru pareri si sper sa fac ceva pe viitor.

Răspuns utilizator avertizat