| SquirtleBaby a întrebat:

Va suna a categorisire dar... voi ce parere aveti? rockerii poarta unghii false? dar cei care se imbraca asemenea cocalarilor? am intalnit asa oameni si nu mi-a placut...deci ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| StevieBreakingBenjamin a răspuns:

Rockerii nu poarta unghii false laughing Dar pitipoancele poarta.Cred ca e de prost gust sa porti unghii false.

3 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Ce unghii false? Ce îmbrăcăminte? Ce, măă?!

| SimoDR a răspuns:

De buna seama ca sunt si rockeri care poarta unghii false, dar nu cred ca sunt din cele cu gel laughing. Si cei ce se imbraca asemenea cocalarilor? Hmmm, cum sa facem diferenta intre cocalari adevarati si imitatii? Nu cred ca exista imitatori, deci, sunt cocalari si ei. nu ti-a placut ce ai vazut dar trebuie sa fim intelegatori. Nu e deloc nevoie sa ii iubim, dar trebuie sa ii acceptam, pentru ca asta este alegerea lor si, daca vrem ca ei sa ne respecte pe noi si noi trebuie sa le respectam lor alegerile.

| Tr0ll a răspuns:

Pai nu au cum sa iti placa rockerii, cand tu inca mai crezi in pokemoni.
It's a me, Tr0ll