| anonim_4396 a întrebat:

Vazand ca asta e siteul sondajelor:care e, dupa opinia voastra, cel mai bun videoclip al vreunei melodii? Puteti face abstractie de melodie, vreau doar sa vad niste videoclipuri care v-au impresionat.Nu vreau mai mult de 2 la persoana.

Răspuns Câştigător
14 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Ar fi mai multe care îmi plac dar fie şi numai două, Michael Jackson-Thriller şi Madonna-Vogue

| hamsterx a răspuns:

Justin timberlake- what goes around comes around
lady gaga - paparazzi

| thizizme a răspuns:

Pai in general videoclipurile lui Eminem ma impresioneaza, sunt ins tare sa-mi induca diverse stari, chiar fara sa ascult melodia (ca tot ai zis sa facem abstractie de ea).

| Abb a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=1-A-375lrIU&feature=related
:x
atat imi vine in minte in momentu asta:)

| Betty a răspuns:

Lady Gaga-Bad Romance

| Deeza a răspuns:

Pai... de la David Guetta ft Estelle - One love si de la Black Eyed Peas - Meet me halfwaywinking Na...ca sa fie doar 2batting eyelashes

| georggyy a răspuns:

Lady GaGa - Bad Romance
Roller Sis - Se thelo

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna,
Mie imi plac: Selena-Nu ma uita undeva si Play and Win-Slow Motion
Numai bine!