| RockaruL a întrebat:

Vi se pare ca este ciudat ca un rocker care asculta trupe mai ciudatesadSlipknot, Marilyn Mason, Behemoth, Rammstein, Alice Cooper) sa creada in Dumnezeu?

Răspuns Câştigător
| eRefleX a răspuns:

Nu!laughingDoar daca unii din artistii pe care ii asculti nu cred in Dumnezeu asta nu inseamna ca tu nu trebuie sa crezi!happyFa ceea ce simti si nu regreta nimic!winkingAi o singura viata...fa ceea ce vrei TU din ea nu ce vor altii!happy

10 răspunsuri:
| nickmadd a răspuns:

Nu

| Crisis a răspuns:

Rocku'/Metalu' n-are legatura cu religia.

| ÖpëиTPU a răspuns:

Religia are vreo treaba cu muzica?raised eyebrows mie nuh mi se pare ciudat.

| pwp a răspuns:

Nu.ce legatura are genul de muzica cu religia?

| MonochromeFrame a răspuns:

Nu. Religia nu are legatura cu muzica pe care o asculti. Unele trupe pur si simplu nu isi concentreaza versurile si muzica pe o anumita religie. Sa asculti rock/metal sau orice alt fel de muzica nu schimba faptul ca tu crezi sau nu in anumite lucruri.

| MonochromeFrame a răspuns:

Nu. Religia nu are legatura cu muzica pe care o asculti. Unele trupe pur si simplu nu isi concentreaza versurile si muzica pe o anumita religie. Sa asculti rock/metal sau orice alt fel de muzica nu schimba faptul ca tu crezi sau nu in anumite lucruri.

| darrio2007 a răspuns:

Nu.De ce? Pentru ca este rocker?

| RockaruL explică:

@eRefleX vad ca gandesti exact ca mine...Ma bucur ca ai comentat!

| Sheili a răspuns:

Sigur ca nu n-are nici o legatura cu toate genurile acestea de muzica

| pinky_2278 a răspuns:

Nu.Ce treaba are religia cu rock-ul? papa:*