| Messyhair a întrebat:

Voi ce credeti despre declaratia lui Justin Bieber?!?! :O
http://fii-la-curent.blogspot.com/......obert.html

14 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Cred că sunt doi distruşi, care atrag fiinţe la fel de distruse ca ei; da... trebuie să fii terminat şi limitat inyelectual ori sub 13 să fi fanul papagalilor ăia. Unul e un puşti înfumurat care cântă despre bani şi sex şi altul e un coate goale care a jucat în nişte filme de rahat şi nu are nici cel mai mic talent actoricesc. Pseudovedete care fac avere şi faimă pe spatele prostiei omeneşti din voi.

| Firefly a răspuns:

Cel putin Justin Bieber se spala, spre deosebire de Robert Pattison.Parul pustiului e mai curat.Fiecare are un stil diferit si mi se pare o miscare foarte proasta din partea lui JB sa faca astfel de afirmatii.Pana la urma, toate se intorc impotriva lui :p
Cred ca spre binele sau, ar trebui sa o lase mai moale cu interviurile deoarece mereu spune cate o prostie.

| Mary Marry a răspuns:

Nu imi place de niciunul. Mie mi se pare ca ambi sunt urati.Scuze pentru fane. big grin

| IrxnIroxyI a răspuns:

Eu nu prea cred ca e mai tare decat Robert Pattinson. Dar asta e doar parerea mea.

| Elly4all a răspuns:

Doamne fereste! mucosul asta nu se compara nici pe sfert cu Robert, este doar un nesuferit! Robert are si frumusete si inteligenta

| justagirlll a răspuns:

Pai.in declaratie se refera la par...deci cam are dreptate
:d

| Cryzy a răspuns:

Justin Bieber e un pusti plin de el.

| Lavu a răspuns:

Ce mucos! RP e mult mai faimos ca el...

a aparut pe piata si se crede marele ***![scuze expresia]

| eu! a răspuns:

Ha!
Ce pusti laughing se crede cam marethinking
eu una optez pentru Robertlove struck

| alandala_1391 a răspuns:

Un handicapat.vai da capu` luistraight face

| danielavinca a răspuns:

Pai e clar ca RP e mult mai dragut decat JB

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

JB este simpatic, dar cateodata se da mare. Eu totusi cred ca JB e mai dragut decat RP.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber este super tare as vrea sa fim impreuna

| dutzzy a răspuns:

***
bine mai este si robert asta
tot Justin Bieber este mai tare cu toate ca este un pusti si se mai da cateodata mate
ce mai vreti:are masina la 16 ani? canta?
asa ca
nu mai aveti ce sa spuneti
e vedeta si gata
cum e si robert pattinson
numai ca justin canta in felul lui si robert in altul