| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce credeţi, Selena Gomez este satanistă? Eu aş vrea sa nu fie adevarat. Daca scriu de exemplu pe youtube "Selena Gomez A year without rain reversed" (ceea ce inseamna melodia inversata) cica are mesaje subliminale. Multe vedete şi-au vândut sufletul din S. U. A dar nu sunt sigură de Selena Gomez. Poate... eu ştiu... O pun să cânte melodii de astea. Să urmăriţi aceste videoclipuri: http://www.youtube.com/results?search_query=selena+gomez +illuminati+&acum=f

4 răspunsuri:
| reversethiscurse a răspuns:

Nu stiu de unde a mai aparut si prostia asta cu "vedetele isi vand sufletele"... vedetele se schimba... de la persoanele invizibile care erau inainte devin "dive"

| mamarutza12 a răspuns:

Nu, eu nu cred ca selly e satanista.

| METALL2000 a răspuns:

Nu nu cred in nici un caz ca selly ar putea fi satanista sad

| biutzaGiRl a răspuns:

Uite, m-am uitat pe ce ai spus tu si eu intr-un fel chiar cred, si miley cyrus, justin bieber, rihanna, beyonce, barrak obama chiar uita-te mai mult pe site-ul ala daca nu te-ai uitat deja; am vazut o poza cu miley si am vazut chipul "lui"