| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti cand nu va mai puteti opri din ascultatul unei melodii?

Răspuns Câştigător
| Omori a răspuns:

Nimic.O sa continui s-o ascult.Nu gasesc des ceva care sa-mi castige interesul asa ca ma bucur de moment, oricat ar dura.

13 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

O ascult pana "imi trece", chiar daca asta inseamna cateva zile sau chiar o intreaga saptamana aproape continuu. Mi se intampla des, dar nu imi displace. Eventual mai alternez putin cu alte melodii, ca sa nu ascult exclusiv una singura continuu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar acum"violam"butonul de"replay" pe 'Tube, al unei melodii.

| Carmen100 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce melodie? laughing

| anonim_4396 explică (pentru Carmen100):

Este manea (da, stiu, maneaua este prostia ridicata la rang de alta). Eu merg pe ideea ca, gusturile nu se discuta. Ascultam un"promo"de la Nicolae Guta&Ticy.

| Carmen100 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai linistita, si eu stiu cum e sa iti placa un gen de muzica care nu e chiar atat de ascultat (in cazul meu dubstep).
Fiecare cu ce ii place, n'ai ce face happy

| anonim_4396 explică (pentru Carmen100):

Esti printre putinele persoane care nu critica si nu apreciaza pe cineva in functie de genul de muzica pe care il prefera. Apropo, sunt baiatwinking

| Carmen100 a răspuns (pentru anonim_4396):

A, scuze, am vazut poza cu pisoiul si m-am gandit si eu asa... laughing Da, pentru ca stiu cum ewinking

| anonim_4396 explică (pentru Carmen100):

Imi place aceasta rasa de pisica. Este, in conceptia mea,"regina pisicilor", asa de frumoasa imi pare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Şi oare ce motive ar putea avea cineva, de a nu se mai putea opri din ascultat?

| Alexandru0007 a răspuns:

Dau din nou playhappy

| Lynna a răspuns:

Eu o ascult pana cand ma plictisesc de ea. Iar eu ma plictisesc foarte repede.

| Alin_Law_1998 a răspuns:

Eu sincer te-as sfatui in continuare sa faci ceea ce ai facut mai-nainte.

| Matei_David_Robert_1996 a răspuns:

O ascult intruna. =)