| Downfall a întrebat:

Voi ce părere aveţi despre noul album de la Metallica, "Lulu"?
http://www.youtube.com/watch?v=8LWtb621DRg
Sincer, mie mi se pare un dezastru, un eşec total. Voi ce credeţi?

10 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Lulu e un album bun...de aruncat la gunoi.

| Downfall explică (pentru FucktheSystem):

De acord. Mare păcat, s-au prostit rău de tot

| FucktheSystem a răspuns (pentru Downfall):

Măi cică mai scot un album după Lulu, care de data asta nu o să mai fie colaborare, să sperăm că o să scoată ceva bun să demonstreze că nu este așa, mai ales că au pierdut mulți fani cu Lulu.

| LastChance a răspuns (pentru FucktheSystem):

Niciodată Metallica nu va mai fii ce a fost.

| FucktheSystem a răspuns (pentru LastChance):

Nu se știe niciodată, măcar să sperăm că scot ceva ok.

| LastChance a răspuns (pentru FucktheSystem):

Ceva mă face să cred că nu o să se compare cu Kill 'em all.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Metallica e cam moarta acum, dupa accidentul nefericit "Lulu" (numele de cod), a suferit un impact frontal cu un bosorog cu nume de martalog.Acum deocamdata se afla in coma la spital,asteptam alte vesti si o posibila trezire. Daca da, atunci poate o sa-i fac si eu o vizita, ii duc niste portocale...

| IMC90 a răspuns:

O insulta la ceea ce a fost Metallica.

| MyObsession a răspuns:

S-au prostit Metallica.
Mie dor de vechea Metallica.
Nu-mi vine să cred că o zic.
Noul album e bun de şters pe jos.

| UnleashedPsycho a răspuns:

Metallica nu mai e ce a fost.
Sayonara!