| HeiligKreuzAchtAcht a întrebat:

Apropo de noul album Metallica, s-a anuntat ceva, Lou Reed v-a lucra cu ei si albumul se va intitula "Lulu"
Puteti sa va faceti o idee despre acest album aici:
http://www.youtube.com/watch?v=8LWtb621DRg
Cum vi se pare?

8 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Ăsta e ultimul pas ca Metallica să se ducă de tot dracului, după ce păreau că și-au revenit cu ultimul album vin acum cu tâmpenia asta...

| HeiligKreuzAchtAcht explică (pentru FucktheSystem):

Aceste nu este albumul Metallica!

| FucktheSystem a răspuns (pentru HeiligKreuzAchtAcht):

Da, am citit că e după nu știu ec poveste inspirat și este împreună cu unu Lou nu știu cum, dar tot că au acceptat ceva pentru mine e clar că formația s-a dus naibii.
Nu-mi place să zic asta ținând cont că am crescut cu Metallica, dar mai sunt câteva formații cu care am crescut care la un moment dat au devenit penibile și a trebuit să o recunosc.
Am eu o impresie că ăsta o să fie ultimul album Metallica, sau dacă nu, oricum următorul nu cred că o să se mai vândă pentru că acest album deja îi face pe fani să se îndepărteze de formație și să o considere chiar peste limita acceptabilă de comercial.
...sau poate sunt doar eu.

| HeiligKreuzAchtAcht explică (pentru FucktheSystem):

Lou Reed, solistul unei trupe punk vechi The Velvet Underground!

| WhiteWolf7 a răspuns:

TI-as zice eu cateva dar mama lor a dracu de difuzoare care s-au ars, si nu am cum sa ascult.

| HeiligKreuzAchtAcht explică (pentru WhiteWolf7):

Pai downloadeaza-l si apoi pune-l in telefon!

| WhiteWolf7 a răspuns (pentru HeiligKreuzAchtAcht):

Usor de zis, greu de facut, nu am cablu USb ca sa ma conectez la computer.Lasa ca intr-o saptamana cel mult imi repar boxele sau imi iau altele, nu stiu sigur, dar cert e ca intr-o saptamana sunt rezolvat si pot sa *** din nou creierii veciniloooor.

| oasis a răspuns:

Stiind ca apare TH1RTE3N,ma lasa rece ORICE insemnat cu marca Metallica.