| TeoPT a întrebat:

Voi ce parere aveti despre noul album Megadeth, Super Collider?

6 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Un oarecare "meh", deși nu l-am ascultat decât o dată. Și nu prea îmi vine să-l reascult. Decent but boring/10.

| RockNbeer a răspuns:

Ascult primele 2, 3 piese si deja imi spun "Ce dracu s-a intamplat cu tine Dave!", nu-mi place.
Am ascultat tot albumu, in sila, doar ca sa nu mi se spuna ca vorbesc in necunostinta de cauza cand spun ca mi se pare de ****.

| Vans a răspuns:

Mă pun să-l ascult.

| FearOfTheDark a răspuns:

Nu pot spune ca nu imi place.Nu pot spune nici ca imi place.
Cred ca ma asteptam la altceva.
Megadeth bate si cu albumul asta toate albumele BVB(cate-or fi ele) puse la un loc.

| Dragosdoar a răspuns:

Imi place. Nu e cine stie ce dar le respect munca. Au si ei o varsta

| Чернобыль a răspuns:

Mie-mi place.