| InvertedDeformity a întrebat:

Ce parere aveti de noul album de la trupa Nirvana, si anume In Utero?

4 răspunsuri:
| Wolfszeitt a răspuns:

Drăguță reclama, albumul bun, dar oare câți bani vor să mai scoată din el? Krist îmbătrânește și are destui bani să moară fericit, iar Dave încă lucrează cu Foo Fighters și Queens of the Stone Age. Singurele care o să se bucure de asta cu adevărat sunt Courtney și Frances.

| RockNbeer a răspuns:

Nu am o parere prea buna in legatura cu Nirvana, in special.

| HeiligKreuz a răspuns:

Noul?

| InvertedDeformity explică (pentru HeiligKreuz):

Scuze, voiam sa zic aniversarea de 20 prin reclama in care Dave Grohl a jucat rolul unui gravid, pentru a promova albumul.