| MCRgurl a întrebat:

Voi ce trupe mai ascultati? eu LP,dead by april si skillet, sa v-aud pe voi laughing dau si funda la cele care-mi plac.

Răspuns Câştigător
| Differentx13 a răspuns:

Evanescence, Paramore, Within Temptation, The Nearly Deads, The Pretty Reckless, etc happy

| MCRgurl explică (pentru Differentx13):

Si mie imi plac trupele astea numai ca n-am mai ascultat de anul trecut melodiile lor

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Linkin Park, Evanescence, Jessie J, Eminem, Amy Winehouse

| Purgatoriu a răspuns:

Logic, da funda la ala care asculta cele mai naspa trupe. Rockerilorbig grin

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Slayer, Megadeth, Metallica, Saxon, Rammstein, Lordi, Immortal, Gorgoroth, Korpiklaani si Alestorm

| BlackFuneral a răspuns:

Ascult: Children Of Bodom,Saxon,Metallica,Motorhead,Megadeth,Trooper,Europe,Bucovina, Skid Row, AC/DC, Guns n' roses, Black Sabbath s.a.m.d

| Wøodenpints a răspuns:

Deja faci exces de evident.
Nu stau să înşir trupele,ar fi prea multe,dar ascult în general Heavy metal,thrash metal,power metal,hard rock,blues rock,nişte metal mai supărat (black,death,doom...),symphonic, folk metal, rock psychedelic, Rock'n'Roll, country...
Cam orice gen care implică chitara şi nu este cântat de maimuţoi subnutrizi penibili.

| Zeflemitoarea a răspuns:

Sunt destul de multe...
Manowar,Megadeth,Slayer, Anthrax, Metallica, Korpiklaani, C.A.S.H,Motorhead,Powerwolf,AC/DC, Rammstein etc.

| GoldCobra a răspuns:

Mai nou ascult Megadeth. Linkin Park au devenit un rahat electronic.