| Ciocolataaaaaaaa a întrebat:

Voi credeti ca Avril va da odata concert in Romania? Daca da cand?

Răspuns Câştigător
| AliiB a răspuns:

Dutiee maa' laughing
Orice artist cunoscut, cere foarte multi bani, si romanii nu-si permit ca sa il cheme.
Nu de mult timp, am vazut ca romanii au incercat sa o cheme pe Lady Gaga sa faca un concert, dar cerea foarte multi bani, si bine-nteles nu a mai venit.
Concluzia: NU, nu va veni. happy

3 răspunsuri:
| Patricia a răspuns:

Poate...mie imi place mult de ea si o sa merg la concertul ei(daca o sa fie un concert)
Acum a revenit dupa acea pauza ...lucreaza la noul album What the hell... dupa ce termina poate trece prin europa si pe aicilaughing

| AndreiP98 a răspuns:

Alexutza are dreptate si in plus nu sunt multi care asculta Avril Lavigne, deci nu vor fi multi bani de pe bilete. Daca ar fi Guta in loc de Avril si ar cere la fel, iti garantez ca ar veni peste jumate din populatia romanawinking

| MaryJane16 a răspuns:

Eu stiu ca Lady Gaga vine in Romania(nu ca mi-ar pasa).cat despre Avril nu stiu ce sa zic...acum odata cu lansarea noului ei album (8 martie) este posibil sa faca vreun turneu, dar nu cred ca va veni in Romania. La fel cum nici Green Day sau Sum 41 si multe altele nu o sa vina. Si app, pentru Patricia, albumul nu se numeste What the hell se numeste Goodbye Lullaby happy