| Rrawr a întrebat:

Ce parere aveti despre Avril Lavigne? Mi-as dori mult sa aiba un concert in Romania...sad

6 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Nu numai Avril as dori, ci si Simple plan, green day, paramore, hey monday, onerepublic.sadDar cred ca voi imbatrani pana vor veni in Romania.sad

| Th3eo a răspuns:

O ador pe fiinta asta. imi plac foarte mult melodiile si versuril ei care sunt intotdeauna adevarate. cta despre concert... mi-ar dori foarte mult sa vina in Romania si m-as duce in orice oras sa o intalnesc.big grin

| Aℓida a răspuns:

Si eu...imi plac ktv mel de ale eiwinking

| SmileIsForFree a răspuns:

Si mie imi place foarte mult!love struck
Ar fi extraordinar sa aiba un concert in Romania, insa nu se stie niciodata... Poate o sa vina si pe la noi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este dragutalove struck. are o voce super si imi place parul eilove struck.

| kitty2010 a răspuns:

Avril lavigne(love struck) o iubesc! am fost in canada cu tatal meu sh am intalnit`o e mult mai tare in realitate! mi-a dat id`ul ei de scape sh am vb o gramada! avril lavigne e prietena mea! am intrebat`o daca va veni in Romania sh a zis ca nu se stie sigur dar imi promite ca va veni(:X)!winking