| EstiApreciatDacaEstiDiferit a întrebat:

Voi cum ati reactionat cand ati auzit de GANGNAM STYLE?
eu nu mai puteam de ras :))))
http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0

19 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Am schiţat un zâmbet, apoi s-a dus şi ăla.
Cu greu am rezistat să ascult până la sfârşit.
Îmi pare rău de vizualizări, nu le merită absolut deloc, însă cele mai stupide/de căcat şi puerile lucruri primesc cele mai multe vizualizări. A shame.

| NのON a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

SI justin bieber isi merita vizualizarile proasto? piesa Gangnam style e geniala si prea complexa pentru ca o sugatoare de pla frustrata sa o poata intelege happy de ce nu muriti dreacu o data astia fara chef de viata si sa ne lasati in pace, inca un dislike de la o idioata in pas de sinucidere
HUO

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru NのON):

Sper că faci trolling, altfel îţi doresc o flegmă mucioasă în plex.
Am scris eu undeva că Justin Bieber îşi merită vizualizările? Clar nu, pentru că nici faggotul ăla mic nu şi le merită; şi cum căcat e mizeria aia complexă? A scris-o Stephen Hawking şi nu ştiu eu?
Şi prin "proasto","sugătoare de pla frustrată" şi "idioată la un pas de sinucidere" îmi dai de înţeles că tu eşti ăla/aia frustrat/ă, care ascultă jeguri şi e şi agramat/ă, asta ca bonus.
TU ar trebui să-ţi iei o viaţă şi să ţi-o trăieşti, că duci lipsă.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru NのON):

Dacă aia e melodie genială şi complexă, sper să mori în curând de cancer.

Răspuns utilizator avertizat
| NのON a răspuns (pentru AllStillExistAllStillHaveAPurpose):

Mersi mersi rolling on the floor puteam si mai mult dar eram plictisit laughing pierdusem la cs si na... alta data o sa fiu mai in forma...
PS: si mie mi-au suspendat un cont aici pe TPU, ce sa le fac, unii o cauta cu lumanarea oh go on

| NのON a răspuns (pentru Woodenpints91):

Pentru tine nu e speciala, dar tu provii dintr-un spermatozoid fara coada, asa ca ce sa-ti cer rolling on the floor mi-ai supt pla destul acum mars... oh go on

| SuntMaleficMuhahahaha a răspuns (pentru NのON):

Bine spus... cica sugatoare de pla fustratarolling on the floor)))))))))))

Răspuns utilizator avertizat
| EstiApreciatDacaEstiDiferit explică:

Mie mi se pare tampita orchestratia, dar e haios dansul laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Snowclaw a răspuns:

Cand am aflat de Gangnam style eram cu un prieten numit Ionel.
Eu: Ionele, uita-te la asta!
Ionel:Nu vreau, stii ca avem teza la Romana!
Eu:UITA-TE SAU TE OMOR *cutitul din dulap apare la mine*
Ionel:Bine, bine.DA INCOACE!
*2 minute mai tarziu*
Eu:OPPA GANGNAM STYLE!
Ionel:EEEEY SEXY LADY!
Doamna diriginta:o-e

| 니코 a răspuns:

Mie una imi place happy

| SkyIsMyLimit a răspuns:

Serios..de ce nu va place? La inceput, cand am primit linkul de la o prietena mi-am zis"Ce mi-ai trimis?". Apoi am ascultat-o de mai multe ori si acum o ascult in continuu. Tare melodia!(indiferent ce ar spune altii.e un succes)Si apropo..desi sunt fata o spun!

| Stefy_Aly_1998 a răspuns:

Am inceput sa ma prostesc in dans laughing