| Dianna_8523 a întrebat:

Voi mai stiti ceva de Pussycat Dolls? happy imi placeau foarte mult, dar se auzise ca s-au despartit. sau ceva de genu. ca ar vrea thinking Stie cineva?

8 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Normal ca am auzit, toata lumea stie, nu s--au despartyt, dar Nicole Sherzinger a decis sa schimbe anumite componente ale trupei, am auzit ca numai o fata o va pastra, restul la schimba.

| Andruza a răspuns:

Da si eu am auzit ca s-au despartit si ca nicole canta singuraacryingcryingcrying

| Silvia a răspuns:

Bravo : "Se pare că fetele s-au supărat din nou pe Nicole Scherzinger pentru că aceasta se află mereu în centrul atenţiei, în timp ce ele sunt neglijate.

"Tocmai ne-am întors dintr-un turneu mondial şi suntem obosite. Am hotărât să ne despărţim pentru o vreme, să-şi poată vedea fiecare de treburile ei. Vrem să ne concentrăm pe propriile proiecte şi să decidem ce vom face mai departe", a declarat Kimberly Watt."

| aragon18 a răspuns:

Disputa dintre pisicute si Nicole a fost in trecut happy Acum ele sunt impreuna toate, nu a plecat niciuna, sunt mai unite ca oricand si lucreaza la un nou album pentru 2010 happy.

| ydaa a răspuns:

Ba nu-i adv de fapt nicole canta si ngura dar si cu trupa sinu s-au despartit fac un nou single am citit in bravo si sunt 100%sigura ca nu se despart ca asa un zis castia de lamhelo aia when i grow up c ase despart si nau faucto dinpotriva au mai scos mhelo aia jai ho si aia hush deci nu cred si [pentru mai scot ceva sunt sigura ca raman

| i.love.me a răspuns:

Mey.au mai fost zvonuri dinasetea inaintea hitului i hate this part. dar nicole nu avea succes singura cu lp-ul care il lansase si s-a intors la vechea formula...nu stiu acumsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-au despartyt, dar Nicole Sherzinger a decis sa schimbe anumite componente ale trupei, am auzit ca numai o fata o va pastra, restul la schimba.