| oriflame4u a întrebat:

Vrea cineva negative? Ce piese?

8 răspunsuri:
| Frogie a răspuns:

Ce negative ai? M-ar interesa! Ceva chitara, dar acoustica daca ai! Ceva mai lent. Ms! :*

| Roessess a răspuns:

Ce negative ai? ma intereseaza pe mine ceva. da nu gasesc.she depinde de ce ai she uhtongue

| coryna1997 a răspuns:

Tot ce ai reppkiss mersi.

| oriflame4u explică:

Costa 50 de ron bucata

| oriflame4u explică:

Roesses, onjelique, coryna1997: dati-mi titluri si interpreti... Am peste 1500.
ANCA, de M Cyrus am doar The Climb.
Nu sunt gratis si nici nu costa exagerat. Cant si stiu cum e sa nu iti permiti negativul cand se apropie festivalul. Va astept pe pm

| LilysdaS a răspuns:

Miley Cyrus:rockstar, party in the usa, start all over. Te rog trimite ca mesaj

| DreamCory a răspuns:

Daaa ceva Etno, muzica populara, chiar te rog big grin

| 1956 a răspuns:

Negative pentru. orga. populara, de pahar, si dance