| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie informatii despre Harry Styles din One Direction.
Cel care imi da cele mai multe primeste funda!
Dar vreau sa fie in limba romana si nu copiate de pe wikipedia sau mai stiu eu ce site-uri happy

8 răspunsuri:
| SandaraPark a răspuns:

Deci Harry Styles :
>>Il cheama Herold Edward Styles
>>Are 18 ani si este nascut pe 1 februarie 1994.
>>Uraste fetele care se considera urate.
>>Uraste fumatul si drogurile
>>Parul lui este "bipolar". Adica nu este mereu cret, iar cand este "lins" poarta caciula
>>Isi doreste o iubita, si a declarat ca au trecut mai bine de 2 ani de la ultima iubita, si ii e dor de sa aiba una.
>>Ii plac fetele cu doi ochi.laughing)
>>Ii place sa sarute
>>Are un cont fals de Twitter pentru a vedea ce spun fanii despre el, si pentru a se apara, indirect.laughing
>>A avut un hamster pe care il chema Hamster.
>>A avut doar iubite blonde.
>>Musca din ambele bete de Twix odata, pentru ca unul din ele sa nu se simta singur puppy dog eyes
>>Porecla lui pe care i-a dat-o Liam este Hazza :X
>>ii place tacos, porumbul dulce si sucul de mere mult
>>ii place sa fie muscat de buza de jos in timpul unui sarut laughing))
>>cand a cunoscut o fana, a vrut sa o sarute
>>nu vrea iubite mai in varsta decat mama lui, care are 43 de ani laughing)
>>se da mare ca a facut sex cu peste 6 fete
>>a mers la xfactor numai ca sa auda o parere profesionala despre vocea lui
>>a zis ca era inca virgin daca nu era xfactor
>>parintii lui au divortat cand el avea 7 ani
>>nu vrea sa moara fara sa sarute o fata care vorbeste spaniola
>>se priceme de minune sa dea imbratisari
>>iubeste sa mearga la plaja
>> a dormit cu Louis gol in pat laughing)
>> se supara daca vorbeste la telefon cu louis si louis nu spune "te iubesc" la final
>>Nu a avut par carliontat pana la 12 ani
>>cand vorbeste cu cineva se uita adanc in ochii cineva-ului ala ca sa stie acel cineva ca ii acorda atenia dorita
>>mereu saruta la prima intalnire smug
>>isi doreste o fetita pe care sa o cheme Darcy
>> ii plac fetele care zambesc mult, sunt amuzante, sunt sarcastice, pot face face carierei lui si carora le place sa se imbratiseze
>>nu ii plac fetele care fumeaza, injura, se drogheaza, urla, se plang de greutatea lor
>> ii e frica de serpi si de carusele
>>melodiile lui preferate sunt Coldplay -paradise si Lady in red, dar nu mai stiu cine o canta!big grinlaughing
>>se bucura sa are surori ca asa stie cum sa se poarte su fetele

Sper ca ti-am fost de folos! Cheers!>D:

| Din_Ana_1993 a răspuns (pentru SandaraPark):

De unde le-ai luat pe toate?

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Il cheama Harry Edward Styles, e in 94, are ochii verzi, e cu Taylor Swift.
Din trupa, cel mai bine se intelege cu Louis. Uraste fetele care se cred urate. Ii place sa sarute la prima intalnire, si ii place sa fie muscat de buza de jos in timpul unui sarut.

| qLoveSmileღ a răspuns:

Ti-e lene sa cauti pe Google? raised eyebrows

Răspuns utilizator avertizat
| Elena_Cristiana_1983 a răspuns:

Harry Edward Styles s-a născut pe 1 februarie 1994 (19 ani)[112][113] în Holmes Chapel, Cheshire, Anglia.[114] El este fiul lui Anne Cox și Des Styles[90] și are o soră mai mare pe nume Gemma.[94] După ce părinții s-au despărțit în 2001, Harry și Gemma s-au mutat alături de mama lor care s-a recăsătorit.[115][95] La vârsta de doisprezece ani el a revenit în Holmes Chapel, unde a lucrat cu jumătate de normă la brutăria W. Mandeville, înainte să participe la The X Factor.[95][116]
Styles a fost solistul trupei White Eskimo, formată din chitariștii Haydn Morris, Nick Clough și bateristul Will Sweeny,[114] alături de care a câștigat competiția „Battle of the Bands".[95] El a început să cânte încă din copilărie, menționând că a fost influențat de Elvis Presley, Foster the People, Coldplay și Kings of Leon.[95][89] Styles a declarat că emisiunea The X Factor i-a oferit „mai multă" încredere ca interpret,[95] adăugând că de mic a fost atras de muzica formației The Beatles.[117]
Louis Tomlinson

Louis William Tomlinson (Louis Troy Austin la naștere) s-a născut pe 24 decembrie 1991 (22 de ani)[118][119][120] în Doncaster, South Yorkshire, Anglia.[90] După ce părinții lui, Johannah Poulston și Troy Austin, s-au despărțit când era mic, Louis a luat numele tatălui său vitreg, Mark Tomlinson.[90] El are cinci surori vitrege mai mici, dintre care două au jucat în serialul britanic de televiziune Fat Friends.[95] El a urmat o școală de actorie în Barnsley, iar apoi a avut roluri secundare în filmul If I Had You, difuzat de ITV1 și serialul Waterloo Road, difuzat de BBC.[95] El este fost elev al „Hayfield School" și „Hall Cross School" din Doncaster.[95] Tomlinson a mărturisit că a picat primul său examen de la Hayfield School, fiind nevoit să se întoarcă la Hall Cross pentru a-l da din nou.[95] El a avut mai multe slujbe, printre care ospătar la stadionul echipei de fotbal Doncaster Rovers FC.=.[95][121]
Ca student la Hall Cross, Tomlinson a jucat în mai multe producții muzicale.[6][122] El a afirmat că rolul lui Danny Zuko din piesa Grease l-a motivat să participe la audițiile pentru concursul The X Factor.[6][123] Tomlinson îl consideră pe Robbie Williams idolul său și cel care l-a influențat cel mai mult,[124] declarând într-un interviu pentru revista britanică NOW: „Mereu l-am iubit [pe Robbie]. Este așa de obraznic, poate scăpa cu orice. Piesele sale sunt incredibile." El îl admiră de asemenea și pe cântărețul britanic Ed Sheeran, pe care îl numește „fenomenal".[125]

| AmaliaAmy123 a răspuns:

Http://www.wattpad.com/41190593-one-direction-facts
Asta este cartea mea de pe Wattpad cu facts (lucruri) despre One Direction, insa sunt si cu Harry acolo, normal. Nu stiu daca sunt bune...in fine, sper sa-ti fie de folos totusi.

| Oniga_Catalin_1982 a răspuns:

Eu stiu despre Harry Styles din One Direction, ca are 30 de tatuaje, ca a avut o iubita care o placea foarte mult eu recunosc da nu imi place de Harry, fiindca are prea multe tatuajesi ca se da mare.Mie imi place de Zayn Malik, fiindca la salvat pe Harry de la un concert in care Zayn la salvat pe Harry sa nu -si arda capul! Eu sunt Catalin, din judetul Brasov.Va multumesc mult de tot.