| DanuTzCarbon a întrebat:

Vreau cateva melodii pentru atunci cand faci parkour. Ce imi sugerati?

7 răspunsuri:
| LoveeMakeup9 a răspuns:

Pai..melodii DUBSTEP.Sunt cele mai tari! Ai putea sa pui melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=SLJllk-0o6c (preferata mea) Succes la parkour! :*

| DanuTzCarbon explică (pentru LoveeMakeup9):

Intrebare... asta e dubstep? Uite aici o melodie dubstep: http://www.youtube.com/watch?v=f9EM8T5K6d8

| LoveeMakeup9 a răspuns (pentru DanuTzCarbon):

Ooo.ce melodii de **** asculti....Se vede ca esti un pici care nu are mai mult de 11 ani..si vrea sa se dea mare pe TPU ce mare smecher ii el ca asculta dubstep si face parcur..Ma copile tu du-te si joaca-te cu papusile ca se vede si din poza de profil ca esti gay! Copii din ziua de azi.

| DanuTzCarbon explică (pentru LoveeMakeup9):

Ooo e clar ca nu stii ce e ala dubstep.
1. Poza aia e de acu 4 ani. Acu' am 15.
2. Da! Fac Parkour. Nu iti vine a crede? Special pentru tine, voi face un videoclip. Sunt prin zona mea, pusti de 10 ani care fac Freeruning (daca stii ce e aia).
3. E clar ca vrei sa te dai adult. NU esti mama, NU esti tata prin urmare NU ma judeci.
4. Replica de final: invata sa scrii.

| LoveeMakeup9 a răspuns (pentru DanuTzCarbon):

Bun..gata,eu ti-am dat o sugestie de o melodie care mi se pare simpatica.Scuze pentru ultimu meu raspuns ca nu eu am scris. Daca ai un video cu tine cand faci parkour as fi incantata sa il vad happy Bafta la Parkour! :*

| PopAdrian a răspuns:

Top 10 melodii pentru parkour aici => http://www.youtube.com/watch?v=LMVK3WyUL1g
Succes!