| MiYoung a întrebat:

Vreau fan K-Pop prin judetul Mures? ^_^

8 răspunsuri:
| simina36 a răspuns:

Nu sunt din Mures dar sunt fana k-pop!

| MiYoung explică (pentru simina36):

Ma bucur sa te cunosc, Simina. ^_^

| simina36 a răspuns (pentru MiYoung):

Si eu cred ca sunt singura din tot judetul meu sad Vrei sa vorbim pe fb?

| MiYoung explică (pentru simina36):

Scuze dar nu am mai intrat de mult pe TPU. Am uitat =_=. Desigur ca putem vorbi daca doresti. Fb meu e: Ali Min Ha. Daca doresti sa vb trimite-mi mesaj ^_^ Scz ca am raspuns asa de tarziu

| RockLife99 a răspuns:

Eu sunt din Iasi, sper sa gasesti si in Mures fani K-pop

| MiYoung explică (pentru RockLife99):

Multumesc pentru incurajare dar incep sa cred ca sunt chiar singura fana kpop nu doar din orasul meu, dar chiar din tot judetul :'(

| RockLife99 a răspuns (pentru MiYoung):

Da si eu cred ca sunt singura din Iasi, am intalnit fane Kpop dar erau din alte judete

| Azazea a răspuns (pentru RockLife99):

Toti credem ca suntem singurii, adevarul e ca nu prea socializam, eu sunt din Iasi si stiu cateva persoane fane kpop dar...idk