| DeeaPustoaica a întrebat:

Vreau instructiuni complete, pas cu pas: cum se poate pune un dj la radio meu(e facut in winamp)? As vrea sa stiu ce trebuie sa setez la el(la dj) si daca eu trebuie sa tin deschis shoutcastu in timp ce el are doar winampu si emite. Am facut odata asta si dj intra doar ca titlu ca muzica tot eu o bagam. happy sper ca intelegeti. MULTUMESCC!

4 răspunsuri:
| DeeaPustoaica explică:

Hey anonimule! Iti multumesc ca vrei sa ma ajuti dar nu esti inregistrat pe TPU si nu vad unde ar trebui sa iti las id-ul. Daca imi explici, ti-l dau cu cea mai mare placere. :* Astept raspuns urgent!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. lasa-mi un id pe prv si te ajut eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

U nu trebuie sa ai deschis, numa sa fie setate bine