| stefanya_5209 a întrebat:

Vreau niste melodii care sa descrie ce mas face fara persoana iubita, melodii triste, de dor alea alea.In engleza.big grin.Si de preferat cantate cu chitara (fundita)

Răspuns Câştigător
| lunarwolf a răspuns:

Taylor Swift are melodii triste si cu chitara.
De exemplu :
-White Horse
- Crazier
- Cold as you
- Teardrops on my guitar
- Back to december, etc.
Greenday - Boulevard of broken dreams
- Wake me up when september ends
- 21 guns [dar e mai mult cu tobe]
- Time of your life [nu e trista]
Si John Lennon are cateva melodii de chitara, dar nu prea sunt triste. Ca sa nu mai stau sa scru de cincizeci de mii de ori, uita-te prin raspunsurile mele si ai acolo toooone de melodii triste. :d

I hope I helped youuu. ^-^

3 răspunsuri:
| lunarwolf a răspuns:

Si inca o formatie care are melodii triste cu chitara : Nickelback. Doar ca e rock. big grin

| ElChino a răspuns:

Rbd Tu amor (este in engleza)
I wanna be the rain
Elton John Sorry seems to be the hardest word
Backstreet boys Incomplete